BUTTERFLY PLAYING CARDS - RED

Vaše cena s DPH: 768 Kč

  • Katalogové číslo: 662

SECOND EDITION nabízí oproti původní verzi vylepšený značící systém, kvalitnější papír a něco navíc, na co si podle Ondřeje musí každý přijít sám...

Nádherné karty od českého kouzelníka Ondřeje Pšeničky, který si splnil sen a po mnoha letech vývoje vytvořil pro kouzelníky designově povedené karty nejvyšší kvality. Vyznačují se různým značením, které umožňuje sledovat kartu ve hře. Ještě před oficiálním vydáním vzbudily karty velký ohlas mezi kouzelníky celého světa. Nyní Ondřej s těmito kartami sklízí úspěchy po celém světě, včetně pořadu světově známých kouzelníků Penna a Tellera - FOOL US (viz video níže).

Jedná se o verzi s instruktážním videem, kde se naučíte 6 nových kouzel. Jen u nás získáte bonus v podobě videa v češtině, natočeného exkluzivně pro MAGIC STUDIO 2000.

 

Butterfly Playing Cards jsou vyrobené v Belgii, vytištěné na stejně kvalitním papíře jako vynikající karty DMC Elite, nebo dlouho očekáváné karty výhradně pro cardistry, Touch Origin. Jejich finish je přirovnáván k americkému Air-Cushion, ale někteří odborníci ho dokonce považují za lepší.

Čím jsou karty Butterfly odlišné od jiných značených karet:

Motýl na krabičce se po zahřátí změní v barevného motýla dle barvy karet se vzorem Butterfly.

Karty Butterfly lze použít ke stejným efektům, jako běžné značené karty a navíc vám umožní předvádět následující efekty:

Divák zamíchá karty, kouzelník, aniž by se na karty díval, nechá diváka jednu kartu vybrat, ten si ji zapamatuje, vrátí do balíčku, a divák karty okamžitě zamíchá. Kouzelník se po celou dobu nedívá. Přesto je schopen identifikovat hodnotu i barvu karty, kterou si divák vybral, a to aniž by měnil pořadí karet, či je jakkoliv rozhrnoval. Kouzelník zná jméno karty během dvou vteřin od přebrání karet od diváka.

Divák si v nepřítomnosti kouzelníka vezme z balíčku jednu, či více karet, které schová. Karty zamíchá. Kouzelník po návratu uchopí zbytek karet, a aniž by se díval na jejich averzovou stranu, či je rozhrnoval, je během několika vteřin schopen určit, které karty v balíčku chybí.

Kouzelník je schopen sejmout zamíchaný balíček na divákem požadované kartě.

Butterfly Playing Cards umožňují předvedení několika efektů, které jsou obyčejně možné pouze za pomoci ložené hry. Karty Butterfly mohou být při jejich předvedení zamíchané v libovolném pořadí.

Butterfly Playing Cards jsou nástroj, pomocí něhož můžete vymýšlet nová kouzla či zesílit efekt kouzel, které již ve svém repertoáru máte. Umožňují vám totiž vidět pozice všech karet v zamíchaném balíčku, aniž byste s kartami jakkoliv podezřele manipulovali.

Doporučujeme

BUTTERFLY PLAYING CARDS - BLUE

  • Kat.číslo 660

bez DPH 635 Kč

s DPH 768 Kč

BUTTERFLY - 2 REFILLS

  • Kat.číslo 785

bez DPH 690 Kč

s DPH 835 Kč

BUTTERFLY - 6 REFILLS

  • Kat.číslo 786

bez DPH 1 723 Kč

s DPH 2 085 Kč