MECHANIC OPTRICKS DECK RED

Vaše cena s DPH: 277 Kč

  • Výrobce: USPCC
  • Katalogové číslo: 789

Optricks Red Edition - Vezměte své kouzla do jiné dimenze

Animace původní Optricks hry od Mechanic Industries se ukázala jako velký hit. Odvážný černobílý geometrický vzhled vytvořil hypnotickou optickou iluzi, která byla perfektní pro magii a flourishe. Není divu, že mnozí byli zklamáni, když zjistili, že je vyprodáno. Nyní je tento inovativní balíček zpátky, ještě lepší než předtím! Naše odborná mechanika vzala palubu Optricks palubu pro úplnou opravu. Během tohoto procesu se pod kapotou podařilo učinit změny, které vám umožňují vytvářet nádherný nový druh karetní magie, kdy diváci nebudou věřit svým očím..

 Potěší vás přidání zcela nového sortimentu nejvíce inovativních gaffových karet a níže najdete zdarma tři videa s tutoriály jak tyto gaffové karty využít.

Samozřejmě tyto karty můžete použít pro své osvědčené rutiny a možná najdete nové způsoby využití k udivení vašich diváků.

POZNÁMKA: Krabička se používá pro jeden z efektů, takže doporučujeme pečetící nálepku rozříznout jedním rovným řezem žiletkovým nožem na horní hraně balíčku (viz 1. tutoriál "GRINDER").

 

Doporučujeme

MECHANIC METALLIC DECK SET

  • Kat.číslo 724

bez DPH 719 Kč

s DPH 870 Kč

MECHANIC DECK VR2

  • Kat.číslo 596

bez DPH 247 Kč

s DPH 299 Kč