BANSHEES ADVANCED: NOVÉ KARTY PRO HÁZENÍ

Vaše cena s DPH: 452 Kč

  • Výrobce: MADE IN USA
  • Katalogové číslo: 754

Umíte házet Karty? Chcete se dramaticky zlepšit? Chcete se naučit házet karty?

Další evoluce nejlepších házecích karet je zde - představujeme Banshees Advanced! Tyto neuvěřitelné karty byly od základů přepracovány pro maximální rychlost, trvanlivost, přesnost a účinek. Banshees Advanced nejen umožňuje konzistentní a bezproblémový let, ale také vydává hlasitější zvukový efekt, jako nikdy předtím.

Přesné provedení s těžším zesíleným materiálem, Banshees Advanced dělá házení standardní hrací kartou zastaralým. Každý, kdo má zkušenost s házením karet ví, že v okamžiku, kdy se klasická kartonová hrací karta ohýbá, ztrácí aerodynamický tvar a nakonec i přesnost. Banshees Advanced si uchovává svůj elegantní, nízkoprofilový aerodynamický tvar, dokonce i za nejtvrdších podmínek. Nikdy se neohýbá ani nepracuje, takže si i po častém používání udržujete maximální přesnost a průraznost.

Díky tomu, že vaše Banshees Advanced karty prochází vzduchem, nově navržená karta vytváří mnohem silnější vlny zvuku než kdy předtím. Laikům zvuky pískání dávají iluzi zvýšené intenzity a rychlosti, pro zkušeného je to prostě cool.

Maximální rychlost. Maximální přesnost. Maximální průraznost. Je to špička pro házení karet.

Chcete se naučit házet jako profesionálové? Dosažení optimálního výkonu házení a přesnosti můžete tím, že zakoupíte kompletní video Velocity od Rick Smith Jr. http://www.murphysmagic.com/product.aspx?id=53799

Rádi Vám jej objednáme.

Doporučujeme

BANSHEES: KARTY PRO HÁZENÍ

  • Kat.číslo 161

bez DPH 302,50 Kč

s DPH 366 Kč