BANSHEES: KARTY PRO HÁZENÍ

Vaše cena s DPH: 366 Kč

  • Katalogové číslo: 161

Přesnost, rychlost, účinnost a trvanlivost, navíc se zvukovým efektem. To jsou vlastnosti karet pro házení Banshees.

Vrhači karet ničí při házení mnoho karetních her. Banshees jsou navrženy v kombinací vysoce kvalitních plastů s cílem maximalizovat řezací a penetrační sílu, to vše při zachování karty extra odolnosti, takže nemusíte utrácet peníze za zničené karty.

Získáte 10 minut on-line instruktážní video, výňatek z Velocity DVD od držitele Guinnessova světového rekordu v házení karet Ricka Smitha Jr. Naučte se, jak házet karty pro rychlost, vzdálenost a přesnost!

Banshees byly vyvinuty a navrženy uznávaným tvůrcem hracích karet Jasonem Brumbalowem na žádost světového rekordmana v házení karet. Ricka Smitha Jr., s požadavkem aby bylo slyšet pískání při rotaci. To vedlo k myšlence výroby hracích karet určených výhradně pro házení, které by mohly vydržet stovky hodů. Tyto karty mají unikátně tvarované výseky, sadu otvorů, navržených pro optimalizaci zvuku při rotaci. Pro ty, kteří chtějí mít přehled o jejich rostoucí síle hodu, je natištěn speciální měřicí systém na averzu. Okraje mají šikmý řez s cílem maximalizovat řezné a penetrační schopnosti.

Banshees jsou vůbec první hrací karty, které jsou novým standardem pro účinné házení karet..

Chcete se naučit házet jako profesionálové? Dosažení optimálního výkonu házení a přesnosti můžete tím, že zakoupíte kompletní video Velocity od Rick Smith Jr. http://www.murphysmagic.com/product.aspx?id=53799

Rádi Vám jej objednáme.

Doporučujeme

BANSHEES ADVANCED: NOVÉ KARTY PRO HÁZENÍ

  • Kat.číslo 754

bez DPH 374 Kč

s DPH 452 Kč